Opublikowano:

Seria One – nowa generacja kotłów kondensacyjnych od Ariston

Nowej generacji kotły kondensacyjne marki Ariston oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach, odznaczają się wysoką efektywnością energetyczną, a także dopasowują się do indywidualnych potrzeb użytkownika. To wyjątkowe rozwiązanie grzewcze sprawdzi się znakomicie w wielu domach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Do wyboru są trzy modele:

  • Clas One,
  • Genus One,
  • Ateas One.

Możliwości kotłów kondensacyjnych serii One

Urządzenia od Ariston działają w sposób bezpieczny w każdych warunkach. Kondensacyjna technologia grzewcza sprawdza się znakomicie w domach prywatnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Zastosowane akcesoria termoregulacyjne pozwalają na zwiększenie wydajności, a zastosowana klasa efektywności energetycznej A+ zapewnia bardzo dobre korzystanie z systemu. Użytkownik otrzymuje pełną kontrolę nad systemem ogrzewania, a zastosowana kontrola spalania pozwala zmniejszyć szkody dla środowiska. Urządzenie zostało wzbogacone o wymiennik ciepła Xtratech, który zapewnia niezawodne funkcjonowanie kotła przez wiele lat. Gwarantuje on lepszy przepływ czynnika ciepła.

Jeżeli zainteresowały Cię te kotły, przeczytaj w linku poniżej

Ariston kotły seria One – nowej generacji systemy kondensacyjne

Ariston kotły seria One – nowej generacji systemy kondensacyjne

Ariston kotły seria One to rozwiązania, które zapewnią znakomite ogrzewanie w każdym domu. Oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach odznaczających się

Source: remont.biz.pl/ariston/ariston-kotly-seria-one-nowej-generacji-systemy-kondensacyjne/

Podziel się
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *